Stolarka okienna i rolety

Zespół APM SYSTEM specjalizuje się w stolarce okiennej sprecyzowanej na funkcjonalność użytkową i optymalizację energetyczną. Wraz z szeroką gamą partnerów realizujemy nawet najbardziej wysublimowane oczekiwania Klientów na każdym etapie inwestycji – począwszy od projektu poprzez nadzór i wykonanie.

W zakresie otworów okiennych w przedsięwzięciach skierowanych na optymalizację energetyczną niezbędną kwestią są przesłony okienne. Tylko poprzez odpowiednie sterowanie energią słoneczną można w pełni komfortowo nastawić się na czerpanie korzyści jakie niosą promienie słoneczne. Co ważne regulacja powinna odbywać się po zewnętrznej tronie okna, w przeciwnym wypadku staje się ona nieskuteczna.

W zakresie przesłon okiennych postawiliśmy na unikatowe rozwiązanie na rynku, jakim bez wątpienia są rolety Bubendorff. Inteligentne rolety francuskiej produkcji umożliwiają  regulację natężenia oświetlenia i ilości promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia przy zachowaniu możliwości 100% zaciemnienia. Unikatowa funkcjonalność polegająca na ruchomych w osi lamelkach przedkłada się na pełną kontrolę nad ilością energii słonecznej o każdej porze roku przy manualnym sterowaniu jak również w pełni zautomatyzowany i autonomiczny sposób. Bez wątpienia wisienką na torcie jest wersja solarna, która nie wymaga zasilania z sieci, więc jest świetnym rozwiązaniem skierowanym do obiektów już wykończonych, gdzie nie przewiduję się prac remontowych związanych z montażem rolety.